Práva

·        Ve většině povídek se vyskytují postavy ze světa J.K. Rowlingové, postavy ze světa Harryho Pottera. Žádná z povídek není presentována za komerčními účely, ale čistě jen pro zábavu. Práva pro Českou republiku, například na jména postav, názvy ulic atp. patří nakladatelství Albatros. A jinak práva na celý ten hezky vymyšlený svět paní spisovatelce JKR.

·        V jiných povídkách účinkují ve hře postavy T. Prattcheta, jeho svět… Rovněž na ně si nečiníme finanční nároky. Toto patří zas a jenom tumuto milému pánovi.

·        Nikdo z nás neprodukuje fanfikce za účelem osobního obohacení!

·        Tato stránka neslouží k jinému účelu, než k zábavě.

·        Povídky zde uveřejněné mají své autory, takže jestli je chcete zveřejňovat na jiném webu, pouze s jejich svolením. (Já jsem ho dostala!) Povídky Hank a Jary Row (nebo jejich části) jsou zakázané kdekoliv nebo jakkoliv šířit v jakékoliv podobě, pokud nebudete mít zvláštní svolení pozvrzené mým certifikátem. Totéž se týká mých obrázků!

·        U povídek můžete najít taky pár cizích obrázků, které jsou volně k sehnání na nějakém webu (například u povídek, nebo podobně), práva těchto obrázků jsou podřízena jejich autorům! My si na ně nároky neklademe! A nepresentujeme je k vlastnímu finančnímu obohacení!

·        V některých povídkách používáme citace básníků, spisovatelů, filozofů… Části textů např. D. Landy, K. Kryla... No, snad je jasné, co tím chci říct, ne?

·        Obrázky v galerii smíte použít také se svolením autora, za mého přímého vědomí, stačí poslat mail Abigail.Snape@Gmail.com.

·        To je, myslím vše! Přeji hezkou zábavu!